مجله تیاتر

۰۸ بهمن ۱۳۹۸

بیست و ششمین «نشریه تئاتر» منتشر شد
بیست و ششمین «نشریه تئاتر» منتشر شد 3
بیست و ششمین شماره «نشریه تئاتر» نشریهٔ تخصصی نمایش درمانی (دراماتراپی) با تصویری از شیخ الرئیس بوعلی سینا پیشگام دراماتراپی ایران منتشر شد.
به گزارش درامامحله به نقل از ایران تئاتر در این شماره مقالات، یادداشت‌ها و گزارش‌های تخصصی در حوزه دراماتراپی منتشرشده است.
دنیا محل خوبی برای زیستن، نمایش درمانی علم کشف حقیقت، نمایش درمانی راهکاری برای درمان آسیب‌های روانی، نقش دراماتراپی در کاهش عوارض اختلال خودشیفتگی ازجمله مطالب این نشریه است.
همچنین در این شماره مطالبی متنوع چون، بررسی اثرگذاری دراماتراپی بر علائم روانی استرس زا در کودکان، رسانه‌های نو ظهور فرصت ها و تهدید ها، اهداء نشان بوعلی به ده دراماتراپیست ایرانی، مشتری مداری با ابزار دراماتیک، تئاتر و جایگاه سید علی نصر، چگونه یک فیلم را کارگردانی کنیم از دیگر مطالب نشریه تئاتر است.
در این شماره مطالبی چون، مراحل اجرای فرآیند نمایش درمانی، پروتکل نمایش درمانی، معالجه بیمار مالیخولیایی توسط بوعلی سینا و حکایت طوطی و بازرگان از منظر نمایش درمانی ازجمله مطالب شماره بیست و ششم نشریهٔ تئاتر است.
بیست و ششمین شماره از نشریهٔ تئاتر با سردبیری دکترمجید امرایی و با مطالبی متنوع در 148 صفحه و قطع رقعی با قیمت ده هزار تومان در دکه های روزنامه فروشی قابل دسترس است.» دانلود فایل